Avaleht
KUTSE Koomiksijoonistamise töötuppa! 17.01.2012

Hei noor! Tule ja võta osa millestki tõeliselt huvitavast ja ole loominguline. Noorte omaalgatuslikul grupil "Novus Spectrum: noored ja demokraatia" on rõõm kutsuda kõiki huvilisi vanuses 16-26 KOOMIKSIJOONISTAMISE TÖÖTUPPA!

KOOMIKSIJOONISTAMISE TÖÖTUBA toimub laupäeval, 28. jaanuaril algusega kell 11.00 Tartu Täiskasvanute Gümnaasiumis (Riia tn 25).

Eelnev joonistamisoskus pole vajalik. Piisab sellest, et oskad pliiatsit käes hoida! Kaasa võta hea tuju ja avatud meel ning meie pakume sulle laheda ja loomingulise päeva koos saiakeste ja kohviga. :)

Koomiksijoonistamise töötoa eesmärgiks on tutvustada koomiksit, kui vahendit oma sõnumi edastamiseks ja sellele tähelepanu juhtimiseks.
  • Töötoa esimeses osas tutvustab koomiksikunstnik Joonas Sildre (http://sildre.blogspot.com/) koomiksijoonistamist rohujuure tasandil ning õpetab kuidas väga lihtsalt ja kiirelt oma lugu edasi anda;
  • Töötoa teises osas keskendume koomiksite koostamisele noorte jaoks huvitavatel ja aktuaalsetel teemadel.

Registreerimiseks saada 25. jaanuarini e-mail oma nime, vanuse, kooli või tööasutuse nimega aadressile: daiva@euroopaliikumine.ee Samuti heida pilk koomiksjoonistamise töötoa lahedale plakatile!


Osalemine on kõigile tasuta! :)


Lisainfo
:
DAIVA BABI
"Novus Spectrum: noored ja demokraatia" vabatahtlik
Eesti Euroopa Liikumine MTÜ
daiva@euroopaliikumine.ee
http://euroopaliikumine.ee/?id1=1287&id2=1376
www.facebook.com/novusspectrum
 

Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon.

                            
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng