Avaleht
KUTSE: Kandideeri noorte demokraatiaprojekti raames toimuvale rahvusvahelisele õppevisiidile Helsingis! 11.12.2012

Hea noor kes sa:

● Oled 18-26 aastat vana
● Huvitud Euroopa integratsioonist
● Tunned huvi rahvusvaheliste suhete vastu
● Otsid uusi tutvusi ning kultuuridevahelise õppimise võimalusi

… siis kandideeri noorte demokraatiaprojekti raames toimuvale rahvusvahelisele 1-päevasele õppevisiidile Helsingis 19. Detsembril 2012 .

Saada oma CV ja huvi põhjendus 14. detsembriks aadressil mariliismaevere@euroopaliikumine.ee. Eestist valitakse välja ca 10 osalejat.

Õppevisiit viiakse läbi koostöös Soome Euroopa Liikumise noortega, külastame nende bürood, Soome parlamenti ning kohtume parlamendi liikme pr Miapetra Kumpula-Natriga.

Osalustasu ei ole. Õppevisiit toimub noorte omaalgatusliku projekti “Novus Spectrum: noored ja demokraatia” raames. Projekt on valminud põhimõttel noortelt noortele, eesmärgiga parandada noorte teadlikkust ja osalust Eesti ühiskonnaelus ning Euroopa Liidu demokraatlikes protsessides. Õppereis on rahastatud programmi Euroopa Noored poolt. Täpsem info valituks osutunutele.


Lisainfo:

Mari-Liis Mäevere
mariliismaevere@euroopaliikumine.ee
Projekti koordinaator
Novus Spectrum: noored ja demokraatia
Eesti Euroopa Liikumine MTÜ
Aadress: Estonia pst 5a, Tallinn
www.euroopaliikumine.ee
www.facebook.com/novusspectrum

Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng