Avaleht
Välispoliitiline arutelu Riigikogus 6. veebruaril! Tule ja saa osa! 03.02.2013
Hei sina kuni 26. aastane kaaskodanik! Kas sa oled huvitatud demokraatiast ja valitsemismehhanismidest välispoliitilisel tasandil? Kutsume sind Riigikokku välispoliitilisele arutelule riigikogu väliskomisjoni liikme KADRI SIMSONIGA! Üritus on TASUTA!
 

 
Kadri Simson kuulub Riigikogu väliskomisjoni ja NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni. Samuti on ta Riigikogu Eesti-USA ja Eesti-Türgi parlamendirühmade esimees. Lisaks sellele on ta Eesti Nato Ühingu nõukogu aseesimees ning Eesti Välispoliitika Instituudi nõukogu liige.
 
Arutleme järgmiste välispoliitiliste teemade üle:
 
1) Eesti ja USA suhted kontekstis, kus NATO 2014. aasta eesmärk on viia väed välja Afganistaanist.
 
2) Pinev olukord Süürias.
 
3) Kui sul on huvitavaid mõtteid aktuaalsetel välispoliitilistel teemadel, tule räägi kaasa!
 
Arutelu toimub 6. veebruaril eeldatava algusega 16.00 (Kellaaeg täpsustub ASAP)
 
Riigikokku on võimalik siseneda vaid ID kaardiga.
 
Registreerida end ühendust võttes Krõõt Filippoviga: Ilma registreerimata üritusele kahjuks ei pääse, kuna Riigikokku sisenemisel nõutakse dokumente.
 
Registreerimine toimub aadressil:
groot@euroopaliikumine.ee
 
 
Kohtumiseni arutelul!
 
 
Novus Spectrum
 
Üritust on rahaliselt toetanud programm Euroopa Noored!
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng