Avaleht
Eesti Euroopa Liikumine võtab tööle Noortevahetuste koordinaatori! 28.02.2013
 
 
 
Tööd saab noortevahetuste koordinaator, kelle tööülesanneteks on noortevahetuste otsimine vastavatest portaalidest, partneritega suhtlemine, noorte otsimine noortevahetustel osalemiseks ning nende abistamine ja informeerimine. Töö sobib hästi üliõpilastele või inimesele, kes soovib põhitöökoha kõrvalt lisaraha teenida.
 
Kandideerimiseks palume saata enda lühitutvustus ja motivatsioonikiri aadressile mariita@euroopaliikumine.ee hiljemalt 31.03.2013. Lisainfo aadressilt alo@noorteportaal.ee
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng