Avaleht
Disaini poster, osale Euroopa Parlamendi näitusel või sõida suisa tasuta Brüsselisse! 09.04.2013
Oled kunagi osalenud rahvusvahelises noortevahetuses, vabatahtlikus töös välismaal, teinud praktikat, töötanud või õppinud mõnes Euroopa riigis? Kui arvad, et saadud kogemus on mõjutanud sind kui Euroopa kodanikku, loo poster, mis vastab järgmisele küsimusele: ‘Kuidas on minu õigus liikuda (right2move) mõjutanud mind kui Euroopa kodanikku?
KUIDAS EDASI?

Kas sinu riik on EURODESKi võrgustiku liige?

Kas oled vanusevahemikus 18-30 eluaastat ja endine või praegune Euroopa mobiilsusprogrammis osaline (nt Erasmus, Euroopa Noored, Leonardo da Vinci jne)?

Kui jah, kutsume sind disainima kuni 13. aprillini 2013 postrit!

Perioodil 14 – 28 aprill 2013 valib publik 10 parimat disaini hääletuse teel välja ja Euroopa zürii valib seejärel välja kolm üldvõitjat. Uuri kõikide tingimuste kohta
reeglite leheküljelt.


AUHIND

Kolm parimat saavad reisi Brüsselisse, kus Euroopa Noortenädala 2013 raames toimub kolme päeva jooksul Yo! Fest. Euroopa Noortenädal toimub 26. maist 01. juunini 2013.

10 kõrgeimalt hinnatud postrit prinditakse ja pannakse ülesse Euroopa Noortenädala üritusel Euroopa Parlamendi Esplanaadil.Täpsem informatsioon konkursil osalemise kohtaasdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng