Avaleht
Eesti Euroopa Liikumine kutsub infoseminarile 14.10.2013
15. oktoobril kl 15.30 on kõigil huvilistel võimalik kuulda lähemalt, mis on Eesti Euroopa Liikumise poolt hallatav Noorteportaal.ee ning missugust põnevat informatsiooni ning võimalusi kas koostööks või igapäevaste otsuste tegemisteks see endas sisaldab. Infoseminar toimub Tallinnas, Euroopa Liidu Maja infokeskuses (Rävala 4).
 


Eesti Euroopa Liikumine kutsub infoseminarile

15. oktoobril kl 15.30 on kõigil huvilistel võimalik kuulda lähemalt, mis on Eesti Euroopa Liikumise poolt hallatav Noorteportaal.ee ning missugust põnevat informatsiooni ning võimalusi kas koostööks või igapäevaste otsuste tegemisteks see endas sisaldab. Infoseminar toimub Tallinnas, Euroopa Liidu Maja infokeskuses (Rävala 4).

Infoseminari eesmärk on anda terviklik ülevaade Noorteportaalist eesmärgiga kaasata spetsialistid, kuid ka noored aktiivselt selle sisu loojateks. Soovime kaasata enam noorteinfo ja noorsootöö valdkonnas töötajaid ja suurendada koostööd teiste infoarendajate ja – pakkujate ning portaalidega üle kogu Eesti.

Noorteportaal kajastab noortest ja noorte vajadustest lähtuvalt erinevaid uudiseid ja informatsiooni töö, hariduse- ja koolitusvõimaluste kohta ning muid noori puudutatavaid olulisi teemasid. Portaalist leiab lugeja infot erinevate projektide osalusvõimalustest, palju põnevaid pakkumisi ja lugusid teiste kogemustest. Noorteportaal.ee kogub noorteinfot nii Eestist kui ka Euroopast: selle sisu loovad ka EURODESKEuroopa Noorteportaal ja Euroopa Noortekaart.

Kavas on ka presentatsioon noortelt endalt, kes on portaalis sisalduva info põhjal osa saanud põnevatest kogemusest nii Eestis kui ka väljaspool!

Noorteportaali loomist on toetanud Kodnikuühiskonna Sihtkapital, seda rahastab Haridus- ja Teadusministeerium ning Euroopa Komisjon. Portaali hoiab üleval Eesti Euroopa Liikumine.

Infoseminar on kõigile tasuta ning vajalik on eelregistreerimine aadressil info@euroopaliikumine.ee, telefonil 6 419 681 või Facebooki üritusele "attend" klikkides. Sündmus kestab tund aega.

Oled oodatud!

info@euroopaliikumine.ee

+372 6419 681

FB: Eesti Noorteportaal


asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng