Avaleht
Tööseminar Tallinna Ülikooli kohvikus Oaas. Loe lähemalt ja osale Sinagi! 12.02.2014
 

Oled kutsutud sel neljapäeval (13.02) Tallinna Ülikooli kohvikus Oaas kell 16.00-19.00 toimuvale noorte tööseminarile "Let's work!"

Korraldame seminari, mis keskendub tööturul hakkama saamisele ning sealsetele valuküsimustele.hermes replica bags

Seekord võtame täpsemalt tähelepanu alla, kuidas käituda töövestlusel ja millised on need nipid ning nõksud, millega oma tulevasele tööandjale endast hea mulje jätta. Muidugi vaatame ka sel korral tööturule ettevõtja pilgu läbi ja arutleme, mida on selleks vaja teha, et endale sobiv töökoht leida.Mida me siis täpsemalt teeme?Seekordsel seminaril jagatakse nõuandeid kõnepidamise ning väljendusoskuse teemal, mille järel on kõigil osalejatel võimalus arutleda vastavate oskuste arendamise vajalikkuse või mittevajalikkuse, keerukuse või lihtsuse üle. Kõigele sellele järgneb praktiline osa rühmatööna, mille lõpus anname üheskoos tehtule ka hinnangu.

Esinejatena astuvad ülesse Darja Saar, kes on Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkuse arenguprogrammi ENTRUM juht ja Elise Nikonov Eesti Väitlusseltsist, räägib meile natukene esinemisega seotud hirmudest ja arutleme üheskoos milline peaks olema see kõne, millega minna tööandja juurde, kuidas tuua esile oma tugevusi ja millega peaks veel lisaks arvestama ÜRITUS ON TASUTA. Osalemiseks tuleb registreerida aadressil heikko@euroopaliikumine.ee, lisa ka oma nimi, vanus, kool või tööasutus!

Lisainfo

Tule ja veeda oma neljapäevane päev vabas ja mõnusas ent töises õhkkonnas koos teistega.

Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon ning seda korraldab Eesti Euroopa Liikumine MTÜ.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng