Avaleht
Eesti Euroopa Liikumine annab välja tiitli Aasta Eurooplane 2014 17.04.2014
Eesti Euroopa Liikumine annab välja igaaastaseks traditsiooniks saanud Aasta Eurooplase tiitli. Kandidaate on võimalik esitada kuni 27.04.2014.
 

Eesti Euroopa Liikumise poolt antava Aasta Eurooplase tiitliga soovitakse tunnustada neid eestlasi ja organisatsioone, kes on aasta jooksul andnud väärika panuse Eesti ja Euroopa suhete kujundamisse, toetanud kodanikuühiskonna arengut ning aidanud kaasa Eesti ühiskonna teadlikkuse tõstmisele Euroopast.   

Aasta Eurooplase tiitli võib anda nii üksikisikule kui organisatsioonile.thewatchmenshop.com Lõpliku valiku tiitli omistamise osas teeb Eesti Euroopa Liikumise nõukogu, mille liikmetega on võimalik tutvuda ühingu koduleheküljelt.

Aasta Eurooplase 2014 kandidaate saab esitada Eesti Euroopa Liikumisele kuni 27. aprillini. Avaldusi oodatakse nii e-posti info@euroopaliikumine.ee  kui kirja (Estonia pst 5A, 10143 Tallinn ) teel ning avaldus peab sisaldama kandidaadi andmeid ja põhjendust tiitli omistamiseks.

Aasta Eurooplase tiitli annab pidulikult üle Eesti Euroopa Liikumise Nõukogu esimees Hr Riivo Sinijärv 1. mail Tallinnas Vabaduse väljakul, Euroopa Päeva tähistamise raames.

Eelmistel aastatel on Aasta Eurooplase tiitli pälvinud Mall Hellam, Aare Järvan, ja Allar Jõks. 2013. Aastal valis Eesti Euroopa Liikumine Aasta Eurooplaseks Julia Laffranque’i.

Eesti Euroopa Liikumine on kõikidele avatud euroopameelne kodanikuühendus. Ühendus kuulub rahvusvahelise Euroopa Liikumise võrgustikku.

 

Lisainformatsiooni Aasta Eurooplase tiitli ja Eesti Euroopa Liikumise tegevuse kohta saab Eesti Euroopa Liikumise kontorist:

 

Alo Raieste

Eesti Euroopa Liikumise juhataja

Tel 6419 680, 52 91717

E-post info@euroopaliikumine.ee

www.euroopaliikumine.ee / www.noorteportaal.ee


asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng