Avaleht
Eesti Euroopa Liikumine otsib vabatahtlikku projektijuhti 25.07.2012
Eesti Euroopa Liikumise noorte omaalgatuslik grupp Novus Spectrum: noored ja demokraatia otsib oma meeskonda vabatahtlikku projektijuhti, kes soovib panustada üle-Eestilisse noorteprojekti.


Kandidaadilt ootame huvi Euroopa Liidu küsimuste, demokraatia ning sise- ja välispoliitika vastu. Samuti projektijuhtimise kogemust ning soovi käimasolev projekt edukalt lõpuni viia. Projekt sisaldab simulatsioone, arutelusarju, õppereise, konverentse, seminare jne. Vajalik väga hea inglise keele oskus. Projektijuhi tööülesanneteks on kogu projekti koordineerida, meeskonda motiveerida ja juhtida ning hallata projekti eelarvet.

Projekt annab hindamatu rahvusvahelise projektijuhtimise ja meeskonnatöö juhtimise kogemuse ning hulgaliselt võimalusi saada muid häid ja kasulikke teadmisi tulevaste tööde tarbeks.

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 10. augustiks aadressile mariita@euroopaliikumine.ee

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng