Avaleht
Koolitus vabatahtlikkusest neljapäeval, 10. jaanuaril 08.01.2013
Kutsume Sind koolitusele, mis käsitleb vabatahtlikku tööd tervikuna. Saad kuulda vabatahtliku töö ajaloost, olemusest, taustast, kasudest ning vastused paljudele oma küsimustele – miks teha vabatahtlikku tööd?, mis mina sellest saan? Koolitajaks on MTÜ Vaba Tahe (endine Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskus) juhataja, kogemustega vabatahtlike juhendaja ning teema arendaja Eestis – Tuulike Mänd.

Koolitus algab kl 18:00 ning kestab orienteeruvalt tund aega. Toimumiskohaks Eesti Euroopa Liikumise kontor aadressil Estonia pst 5a, Tallinn, 5. korrus. Loomulikult tutvustame täiendavalt võimalikke tööülesandeid Eesti Noorteportaali juures.

Sündmus toimub vabatahtlike kaasamise projekti “Vabatahtlik on väärtus” raames, mille eesmärk on arendada välja regulaarne ja jätkusuutlik euroopameelsete vabatahtlike kaasamise ja rakendamise kontseptsioon meie tegevusse püsivalt osalevate vabatahtlike oskuslikumaks kaasamiseks. Projekti sihtgurpiks on peamiselt noored vanuses 18-30.

Sündmusele on vajalik eelregistreerimine e-postil info@noorteportaal.ee

Tutvu ka Vabatahtlike väravaga aadressilt http://www.vabatahtlikud.ee/

Projekti ´Vabatahtlik on väärtus´ rahastab regionaalministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Kutse otselink Eesti Noorteportaalis: http://noorteportaal.ee/est/uudised/koolitus-vabatahtlikkusest-neljapaeval-10.-jaanuaril/

 

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng