Avaleht
III üritus Välispoliitiliste arutelude sarjast 19. veebruaril! 18.02.2013
"Afganistan eile-täna-homme, Nato roll tänastes konfliktides". Sellel teemal tuleb meiega rääkima Sven Mikser. Arutelul osalemine on TASUTA!

Räägime olukorrast Afganistanis enne 2014. aastat, kui enamikku koalitsiooni vägedest ootab ees riigist lahkumine. Milline on riigi poliitiline olukord hetkel, millised ohud võivad seal tulevikus tekkida, kui Karzai presidendi ameti maha paneb. Samuti on üleval küsimused, milline on Nato roll üldisemalt tänapäeval, Türgi ärevad suhted Süüriaga, üldine olukord lähis-idas ja Nato riikide panus oma kaitsevõimekusse, sealhulgas Eesti panus. Klassikaliselt ei saa ilmselt mööda minna Nato-Vene suhetest ja USA panusest Euroopa julgeolekusse.

Sven Mikser on NATO Parlamentaarse Assamblee transatlantilise kaitse- ja julgeolekualase koostöö allkomitee esimees, riigikogu väliskomisjoni liige, Eesti Nato Ühingu nõukogu liige.

Arutelu toimub 19. veebruaril kell 18.00-19.15 Tallinna Ülikooli tudengikohviku Oaas alumisel korrusel (Narva mnt 25, Tallinn). Kohvikus pakume ka kerget snäkki.

Üritusele pääsevad vaid registreerunud osalejad.

Registreerida end märku andes Heikko Kukk – heikko@euroopaliikumine.ee

NB! Kohtade arv on piiratud.
Ilma registreerimata kahjuks üritusele ei pääse.

Tule võta osa põnevast arutelust!


Üritust toetab programm Euroopa Noored!
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng