Avaleht
Saksamaa Liitvabariigi Suursaatkonna õpilaskonkurss 11.09.2013
13.-18. oktoobrini 2013 kohtuvad Saksamaal Mecklenburg-Vorpommerni liidumaa ja Balti riikide noored. Kohtumispaigaks on Läänemere ääres asuvad Rostock, Stralsund ja Darß ning teemaks Läänemere ruumi võimalused ning eelkõige ametialased perspektiivid, mida see ruum Läänemere maadest pärit noortele pakub. Kõik reisiga seonduvad kulud katab Saksa pool.


Õpilaskonkurss

13.-18. oktoobrini 2013 kohtuvad Saksamaal Mecklenburg-Vorpommerni liidumaa ja Balti riikide noored. Kohtumispaigaks on Läänemere ääres asuvad Rostock, Stralsund ja Darß ning teemaks Läänemere ruumi võimalused ning eelkõige ametialased perspektiivid, mida see ruum Läänemere maadest pärit noortele pakub. Kõik reisiga seonduvad kulud katab Saksa pool.CONSTELLATION DOUBLE EAGLES Programm toimub saksa keeles.

Kandideerimise eeldused:

- kandideerida saavad noored vanuses 18-25 aastat, kes juba omandavad kutseharidust võAUDEMARS PIGUET CONCEPT REPLICA i alustavad sellega peatselt.
- motivatsioonikiri saksa keeles (umbes pool lehekülge)
- elulugu saksa keeles
- saksa keele oskuse tõend (sertifikaat, koolitunnistus vm)

Kontakt: 

Brita Veimen
brita.veimen@diplo.de
tel. 627 5314 
Saksamaa Liitvabariigi Suursaatkond
Toom-Kuninga 11
15048 Tallinn

Kandideerimise tähtaeg on 16. september.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng