Avaleht
Tööseminar Euroopa Liidu majas pakub mitmeid ettekandeid 31.10.2013
Eesti Euroopa Liikumine kutsub kõiki huvilisi tasuta seminarile neljapäeval, 31. oktoobril 2013 kell 11:00 – 14:00 Euroopa Liidu majja (Rävala 4/Laikmaa 15, Tallinn).
 

Millest me räägime seekord? Võtame käsile korrektse CV koostamise ja kuidas käituda töövestlusel, et endast tulevasele tööandjale võimalikult hea esmamulje jätta? Mis on need enim tehtud vead vestluse juures ja mida teinekord rohkem jälgida?

Räägime Europassi CV-st, millised võimalusi see meile pakkub nii Eestis kui ka laiemalt Euroopas. Lisaks tuleb meile rääkima oma kogemustest noorettevõtja, kes valgustab meid, kas oma ettevõtte loomine on raske töö või saab kohe jalad seinale visata ja raha lugema hakata.Samuti oleme palunud endale seltsi Eesti Energia esindaja, kes annab ülevaate tööturust suurettevõtte pilgu läbi ja selgitab, milline näeb välja värbamisprotsess suurettevõtetes ja millele tuleb rõhku panna sinna kandideerides. Tööseminari lõpus võimalik küsida infot karjäärinõustajatelt ning Tallinna ja Harjumaa noorte teabe- ja nõustamiskeskus kutsub kõiki seminarist osavõtnud noori ka soovi korral oma kontorisse karjäärinõustamisele. Tule ja veeda oma neljapäevane päev vabas ja mõnusas ent töises õhkkonnas koos teistega!


Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon, Välisministeerium ning korraldab Eesti Euroopa Liikumine MTÜ.

Loe LISA

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng