Avaleht
Euroopa Parlamendi valimiste üle-euroopalised tulemused 05.06.2014
Euroopa Parlamendi valimiste üle-euroopalised esialgsed ajakohastatud tulemused on kättesaadavad. Kuna paljudes riikides häälte ülelugemine veel käib, on tegemist esialgsete tulemustega ja Euroopa Parlamendi koosseis võib veel 1. juulil toimuvaks avaistungiks muutuda.
 

Euroopa Parlamendi valimiste üle-euroopalised esialgsed ajakohastatud tulemused on kättesaadavad SIIT

 

Lisatud on kohtade jaotus  liikmesriikide ja fraktsioonide lõikes.luxuryreplicawatches

 

Kuna paljudes riikides häälte ülelugemine veel käib, on tegemist esialgsete tulemustega ja Euroopa Parlamendi koosseis võib veel 1. juulil toimuvaks avaistungiks muutuda.

 

Lisateave:

 

Euroopa Parlamendi infobüroo

630 6969

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng