Avaleht
Euroopa Parlamendi president on taas Martin Schulz 02.07.2014
Euroopa Parlamendi presidendiks on järgmiseks kaheks ja pooleks aastaks Martin Schulz. 58 aastane Saksamaalt pärit saadik juhib Euroopa Parlamenti 2017. aasta jaanuarini.
 

 

 

Eile hommikul toimunud hääletusel valisid saadikud Euroopa Parlamendi presidendiks järgmiseks kaheks ja pooleks aastaks Martin Schulzi. 58 aastane Saksamaalt pärit saadik juhib Euroopa Parlamenti 2017. aasta jaanuarini. Esimeses hääletusvoorus valitud Schulz sai 409 häält.

 

Euroopa Parlamendi ajaloos on Schulz esimene Euroopa Parlamendi president,best replica watches kes on tagasi valitud teiseks, kahe ja poole aasta pikkuseks ametiajaks.

"On suur au olla esimene tagasivalitud Euroopa Parlamendi president. Võtan seda ülesannet väga tõsiselt, sest parlament on Euroopa demokraatia südameks," ütles Schulz lühikeses sõnavõtus pärast hääletustulemuse avaldamist.

"Saadikud peaksid nõudma, et need, kellel on ELiga kaubandussuhted, austaksid õigusriigi põhimõtet, mitte tugevama õigust. Kui EL kaitseb inimesi, siis võidame tagasi nende usalduse. Austuse ja inimväärikuse põhimõte peaks juhtima meid meie tegevuses," rõhutas Schulz.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng