Uudiste arhiiv
UUED KOOLITUSED: Eesti Euroopa Liikumise koolitusprogramm alustab
Koolitusprogramm on koostatud nii, et siit leiab omale sobiva kursuse nii inimene, kel puuduvad teadmised Euroopa Liidu põhimõtetest, kui spetsialist, kes soovib enda teadmiste taset tõsta: programmist võib leida EL põhikursuse "Igaühe Euroopa: arusaadavalt Euroopa Liidust" kui spetsiifilisi koolitusi nagu näiteks "Kohaliku omavalitsuse arengukava Euroopa Liidu tingimustes" või "Edukas lobby-töö Euroopa Liidus".
Info koolituste teemade, toimumise aja, registeerimise, lektorite ja hinna kohta leiate allolevast lingist
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng