Uudiste arhiiv
Eesti Euroopa Liikumine toetab Kaliningradi Euroopa Liikumise vaatlejastaatust
Eesti Euroopa Liikumine toetab Kaliningradi Euroopa Liikumise vastuvõtmist Rahvusvahelise Euroopa Liikumise vaatlejaliikmeks, mis toetab EELi arvates kodanikuühiskonna arengut ja demokraatlike protsesside jätkumist Venemaal, mis sai tagasilöögi viimaste presidendivalimistega.
Muuhulgas rõhutab EEL oma kirjas Rahvusvahelisele Euroopa Liikumisele, mille täisliige EEL on, et nostalgia vanade aegade ja "kõva käe" poliitika järele on küll ilmestanud viimaseid presidendivalimisi, kuid Eesti huvides on omada enda kõrval naabrina demokraatlikku Venemaad. Täpsem info: Aivar Roop EEL juhataja 6 935 235
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng