Uudiste arhiiv
Noortekoolitus - Ideest projektini
8.-9. oktoobril, kahepäevane koolitusseminar ning simulatsioon, mille käigus: · tõuseb noorte eneseusk ning suureneb omaalgatus"); · ergutatakse arendama nii ennast kui ellu viima oma ideid"); · tutvustatakse võimalusi oma ideedele rakendust ning rahastust leida"); · õpitakse probleemilahendust, projektijuhtimist ning meeskonnatööd"); · simuleeritakse Euroopa Liidu otsustuskogude tööd ning testitakse noorte enda poolt välja käidud ideid!

Kui oled keskkoolis õppiv noor või tudeng ülikooli esimestelt kursustelt"); Sul on priimasid ideid, mille elluviimist oled juba ammu oodanud"); Sa tunned huvi ühiskonnas toimuva vastu ning oled avatud maailmale – siis on see koolitust just Sinu jaoks!

 

Kes läbi viivad?

 

Koolituse läbiviijaks on Eesti Euroopa Liikumise juhataja Rait Talvik, kellel on pikaajalised kogemused organisatsiooni- ja projektijuhtimise vallas. Simulatsioone viib läbi üks väheseid vastava ala eksperte Eestis – Triin Terasmaa.

 

Millal &"); kus toimub?

 

Koolitusseminar toimub laupäeval ja pühapäeval, 8. ja 9. oktoobril Tallinna Reaalkooli ruumides aadressil Estonia pst. 6, Tallinn. Koolituse algusajaks mõlemal päeval on 10:00 ning lõpetame 17:00.

 

Kuidas osaleda?

 

Koolitusel osalemiseks palume ennast registreerida hiljemalt 6. oktoobriks e-posti aadressil myeurope@euroopaliikumine.ee, täiendavat infot koolituse kohta saab samalt e-posti aadressilt, kodulehelt www.euroopaliikumine.ee või telefonilt 6 419 678. Koolitus on osalejatele tasuta ning kõikidele osalejatele pakume mõlemal koolituspäeval ka lõunasööki. Kuna kohtade arv koolitusel on piiratud, siis palume kõigil soovijatel saata samale e-posti aadressile ka lühike põhjendus oma osalemissoovi kohta (kuni pool lehekülge).

Toetavad:

European Movemetn Internationale

My Europe  Home

Eurodesk

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng