Uudiste arhiiv
Süüta küünal Valgevene vabaduse toetuseks pühapäeval, 16. oktoobril!
Valgevene ei peaks olema üksi oma püüdlustes saada demokraatlikuks ja inimõigusi austavaks riigiks. Kui ka sina arvad nii, süüta 16. oktoobril kell 20.00 oma koduaknal küünal Valgevene vabadusvõitluse ohvritele. See on meie väike, kuid siiras austusavaldus ohvritele ja nende peredele ning toetus neile, kes täna võitlevad parema elu eest Valgevenes.

Ei ole üksi ükski maa…

Nii laulsime meie, Eesti rahvas, 1980-ndate lõpus tänaseni populaarset ja mällu
sööbinud Alo Mattiiseni loodud isamaalist laulu. See laul räägib usust, et vabaduse
kättevõitmine on meie endi kätes, aga me vajame toetust, nii lähedalt kui kaugelt.

Pühapäeval, 16. oktoobril on Valgevene solidaarsuspäev. Sel päeval kustutavad
valgevenelased 15 minutiks oma tubades tuled ja süütavad akendel küünlad, et mälestada inimesi, kes on viimastel aastatel Lukašenko diktatuuri jõustruktuuride kätetööna kadunud või hukkunud, seistes Valgevene vabaduse eest.

Valgevene ei peaks olema üksi oma püüdlustes saada demokraatlikuks ja inimõigusi austavaks riigiks. Kui ka sina arvad nii, süüta 16. oktoobril kell 20.00 oma koduaknal küünal Valgevene vabadusvõitluse ohvritele. See on meie väike, kuid siiras austusavaldus ohvritele ja nende peredele ning toetus neile, kes täna võitlevad parema elu eest Valgevenes. Lisainfo saamiseks külasta ohvrite mälestamise päeva kodulehte http://solidarity16.org/eng/ (inglise keeles).

Samal teemal kuula reedel, 14. oktoobril kell 15.30 Vikerraadios saadet “Maailm täna”, milles ajakirjanik Reet Valing räägib olukorrast Valgevenes
http://www.oef.org.ee/_news/et/valgevene/2005-10-13_132415/

Lisainformatsioon: 

Mall Hellam
Avatud Eesti Fond
tel 50 18 727
www.oef.org.ee ");

Aivar Roop
Eesti Euroopa Liikumine
tel 50 69 603
www.euroopaliikumine.ee

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng