Uudiste arhiiv
Eesti Euroopa Liikumise uueks juhatajaks on alates tänasest Ulrika Hurt.
“Otsisime juhti, kellel oleks teadmisi ja suutlikkust Eesti Euroopa Liikumist esindada, juhtida ning arendada,” kommenteerib valikut Eesti Euroopa Liikumise president Riivo Sinijärv.

“Eesti Euroopa Liikumise puhul on tegu organisatsiooniga, mis peab tegutsema parema Euroopa-teemalise diskussiooni tekitamise ning koostööprojektide nimel. Euroopa mõjutab meid kõiki ning oluline on Euroopat silmas pidades ikkagi Eesti eesmärkide eest võidelda,” selgitab vastne juht Ulrika Hurt oma plaane ning visioone Eesti Euroopa Liikumises.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng