Uudiste arhiiv
Euroopa Klubi
Kutsume teid järjekordsele Euroopa Klubi õhtule 22. novembril, mille seekordne teema on ”Välisabi andmine kriisipiirkondadele.” Kohtumisel jagavad oma teadmisi ja kogemusi tunnustatud praktikud: Eesti Punase Risti peasekretär Riina Kabi, Arengukoostöö Ümarlaua juhatuse liige Riina Kuusik ja Päästeameti peadirektor Mati Raidma.

Värskeks näiteks on oktoobri alguses Pakistani tabanud võimas maavärin, mille tagajärjel on kinnitatud andmetel hukkunud 73 274 inimest. Hinnanguliselt on kodu kaotanud veel 3,3 miljonit inimest. Lisaks, on ähvardamas veel teine massiivne hukkumiste laine, mida ennustab lähenev karm Himaalaja talv.  Õhtusel ajal ja vabamas õhkkonnas  räägime sellest, kuidas aitavad sellistel puhkudel Eesti Punane Rist, Päästeamet ning väiksemad kodanikuühendused ning üksikisikud. Vaatame, kuidas koordineerivad omavahel tegevusi riigiasutused, rahvusvahelised abiorganisatsioonid, kaitsestruktuurid.

Kohtumine toimub teisipäeval 22. novembril tuttavas kohas, restoranis  Du Nord (Rataskaevu 5, Tallinn) algusega kell 18:00. 

Klubiõhtu on tasuta. Kohapeal saab osta suupisteid, praade ning jooke. Osavõtusoovist andke, palun, teada hiljemalt 21. novembriks.
Tel 6 419 678 , e-post info@euroopaliikumine.ee

Tere tulemast kaasa mõtlema, kontakte looma ja aega veetma Euroopa Klubisse!

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng