Uudiste arhiiv
Eile tähistati Valgevene solidaarsuspäeva.
Valgevene solidaarsuspäeva on tähistatud 1999. aastast. Selle päeva raames mälestatakse neid, kes kadusid või hukkusid jõustruktuuride tegevuse tulemusena.

Eile tähistati Valgevene solidaarsuspäeva.

Eile tähistati neljandat korda Valgevene solidaarsuspäeva, millega mälestati inimesi, kes jõustruktuuride tegevuse tulemusena viimastel aastatel kas kadusid või hukkusid.
Iga  kuu 16. kuupäeval süüdatakse neile 15 minutiks küünal see traditsioon sai alguse  2005. aasta oktoobris Valgevene noorteühenduse Zubr eestvedamisel.

Vaatamata võimude vastuolule leidis solidaarsuspäev toetust paljudes maades. Alates 2005. aasta lõpust teevad valgevene vabadust toetavad riigid iga kuu 16. päeval avalduse või aktsiooni valgevene toetuseks. Osa võtsid USA, Kanada, Holland, Inglismaa, Saksamaa, Rootsi, Poola, Ukraina, Eesti, Ungari, Belgia ja veel palju teisi riike üle maailma.
Eesti tegi oma esimese toetusavalduse 2005. aasta novembris, mille koostas Aivar Roop EEL-ist.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng