Uudiste arhiiv
Alates 23. jaanuarist saab tellida Euroopa päevikut!
Juba teist aastat osaleb Eesti Euroopa Liikumine/ Eurodesk Eesti üleeuroopalises projektis "Euroopa päevik" Eesti-poolse partnerina. Euroopa päevik on koolipäevik, millesse on lisatud 88 lehekülge infot erinevatel tarbimise ja tervise teemadel.

Euroopa päeviku sisu

Päevik on tavaline koolipäevik ajavahemikus august 2006 - august 2007 ja 88 lehte erinevatel tarbimise ja tervise teemadel. 88-st lehest 70 on otseselt tarbimisteemadel ja lisaks on EL tutvustus, EL riikide tutvustus ning erinevad tervise teemad jm. Päevik on eesti keelne ja kõik tekstid on lisaks kohandatud Eesti oludele, sh näited, lingid, hinnad, statistika jms. 

Päeviku käsitletavad teemad: 
1. Kaitstud tarbijad - Kindlustus, Kaebuse esitamine, Üldvastutus toodete ja teenuste korral");
2. Teadlikud tarbijad - Reklaamid, Geriljaturundus, Raha, Pangakaardid, Võlg, Säästlik tarbimine");
3. Interneti tarbijad - Internetist ostmine, Jututoad ja online-sõbrad, Autoriõigus");
4. Terved tarbijad - Suitsetamine, Alkohol, Sõltuvus, Toitumishäired ja ülekaalulisus, Seks");

Iga teema koosneb tutvustavast tekstist, nõuannetest, kohalikest näidetest ja statistikast ning viidetest lisainformatsiooni hankimiseks.

Rohkem infot Euroopa päeviku kohta saad SIIT

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng