Uudiste arhiiv
Projekti aruandlus 17. märtsil Tallinnas!
Projekti aruandlus on vajalik iga projekti puhul, eriti kui tegemist tuleb rahastajatega. Meie ühepäevase koolituse jooksul tutvustatakse loogilist raamaatriksit, projekti planeerimise ja aruandluse seoseid, efektiivsete koosolekute läbiviimise põhitõdesid, projekti sisulist aruandlust, struktuuri ning selle koostamist, projekti hindamisviise jpm.Koolituse läbimisel on tõusnud teie teadlikus ja praktilised oskused projekti aruandluse koostamisest ning projektide hindamisest.

Toimumiskoht: E-riigi Akadeemia ruumides aadressil Estonia pst. 5A
Toimumisaeg: 17. märts 2006 kella 10.00-17.00
Koolitaja: Rait Talvik
Korraldaja: Eesti Euroopa Liikumine

Rohkem informatsiooni saad SIIT

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng