Uudiste arhiiv
MyEurope@home konkursi võitjad selgunud!
16. jaanuar kuni 24. veebruar toimus Euroopa Komisjoni projekti myEurope@home raames üleeuroopaline kirjatööde ja kunstitööde konkurss "Mõtteid Euroopast".

 allikas: Eesti Euroopa Liikumine

Konkursile saadeti kokku 15 kirjatööd ja 40 kunstitööd, mille seas valis zürii välja kolm parimat tööd mõlemas kategoorias. Konkursile saadetud tööde hulgas oli palju häid töid ja züriil oli otsust raske langetada. Eestisisese kirjatööde konkursil sai esikoha  Artur Sanglepp esseega "Mõtteid Euroopas. Must-valge probleem", teise koha Mari Vanatoa  essee " Olles muutuva Euroopa kodanik" ja kolmanda koha Marek Kahro luuletus "Menüü ´In Varietate Concordia`". Eestisisese kunstitööde konkursi esikoha pälvis Merje Beilmani ja Meelis Kalevi  plakat "Euroopa ehitab", teise koha sai Helmi Trumani tintenpenjoonistus "All we need..." ja kolmanda koha Julia Barsukova foto "Kõik alles algab". Autasustamine toimub 9 orologi replica di lusso. mail Euroopa Päeva raames Tallinnas. Üleeuroopalise konkursi tulemused on alles selgitamisel.

Konkursist oli mõeldud 17 kuni 25 aastastele noortele, kelle eesmärgiks oli panna paberile oma mõtted ja tunded sellest, kuidas nad näevad laienenud Euroopa Liitu ja kuidas oleks võimalik muuta tugevamaks Euroopa identiteeti. Üleeuroopalise konkursi auhindadeks on väljapandud reis AEGEE suvekooli, HP arvutid ja digikaamerad. Eesti konkursi võtjatele jagatakse vabapääsmeid koolitustele, teatmeteosesid ja palju muud huvitavat.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng