Uudiste arhiiv
Projekti inimressursside alane koolitus 20. -21.aprillil Tallinnas!
Soovid rohkem teada kuidas luua hästi töötav projekti meeskond ja tagada efektiivsem infovahetus siis see koolitus on mõeldud sulle!
 

allikas:internet

Koolitusel seataksegi tähelepanu alla projektiga seonudv meeskonna töö ja infovahetus. Õpetatakse kuidas inimressurssi planeerida, mil viisil kaasata teisi osapooli ning projektijuhi ja projektimeeskonna CV koostamist. Räägitakse partnerite rollist, tegevuste ja meeskondade omavahelisest sidumisest, ülesannete ning vastutuse jagamisest. Tutvustatakse eduka meeskonna tunnuseid, ühishuvide analüüsi tegemist ja infokanalite ning kommunkiatsiooni efektiivsust puudutavaid teemasid.
 
Toimumiskoht: E-riigi Akadeemia ruumides aadressil Estonia pst. 5A
Toimumisaeg: 20. - 21. aprill 2006 kella 10.00-17.00
Koolitaja: Liis Kasemets CV
Korraldaja: Eesti Euroopa Liikumine

Rohkem informatsiooni saad SIIT või koolitused(a)euroopaliikumine.ee

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng