Uudiste arhiiv
Heategevuslik jalutuskäik - Walk the World
21. mail toimub Tallinna Lauluväljakul kell 10.00 heategevuslik jalutuskäik Walk the World. Ürituse eesmärgiks on edasi anda teavet, kuidas nälja vastu võidelda. Maailmas on piisavalt toitu, kuid see on jaotunud väga ebavõrdselt ja osa sellest ei jõua sinna, kus seda ellujäämiseks vajatakse.

Walk the World' on aga 5 km pikkune heategevuslik jalutuskäik, mis võimaldab Sul hoida ka Sinust vaesemate ja õnnetumate tervist ja elu. See on Maailma Toiduorganisatsiooni – World Food Program (WFP) – ning kiirtranspordifirma TNT globaalne heategevuslik ettevõtmine.

Üritusega soovime suurendada nälja vastu võitlemise teadlikkust kogu maailmas. Eelmisel aastal osales jalutuskäigul üle 200 000 inimese 91 riigist ning see toimus 266 erinevas paigas. Sel aastal oodatakse osalema vähemalt 750 000 inimest üle maailma.Maailmas on piisavalt toitu, kuid see on jaotunud väga ebavõrdselt ja osa sellest ei jõua sinna, kus seda ellujäämiseks vajatakse. Maailmas sureb iga 5 sekundi tagant nälga 1 laps. 600 krooni aastas aitab päästa 1 lapse näljasurmast ja lisaks veel teda ka koolitada.

Ürituse ametlik kodulehekülg on:
http://www.tnt.ee/jaluta/

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng