Uudiste arhiiv
Euroopa Töötajate Liikuvusauhind 2006
Jaga oma kogemusi võitmaks Euroopa Töötajate Liikuvusauhinda! Võta võistlusest osa, kui oled eraisik või kuulud mõnda ettevõttesse/organisatsiooni ning sul on hea idee või arenev projekt, mis aitab kaasa tööjõu liikuvuse suurenemisele aastal 2006.

Auhinnavõistlus on üks osa Euroopa töötajate liikuvuse aastast ning selle on ellu kutsunud Euroopa Komisjon. 

Auhindu jagatakse kolmes kategoorias:

* Riigi- või erasektori organisatsioon, institutsioon, assotsiatsioon

* Eraettevõte

* Üksikisik

Auhinnakandidaadid on oodatud 25 Euroopa Liidu liikmesriigist, kandidaatriikidest ja EFTA riikidest. Auhindamistseremoonia toimub Roubaix´s, Prantsusmaal 11. detsembril 2006.

Taotlused võivad olla kõikides EL ametlikes keeltes, kuid peavad sisaldama kokkuvõtet kas inglise, saksa või prantsuse keeles. Taotluse esitamise viimane tähtaeg on 8. november 2006. Taotlused saata aadressil  eywm2006@ec.europa.eu

 Kõigest täpsemalt: siin

 

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng