Uudiste arhiiv
Tervitus kõigile Arengukoostöö sõpradele - kutsume teid Maailmapäevale!
koht: Tallinn, Tammsaare park, telklinnak aeg: laupäev 16.september 12.00 - 19.00

Koostöös Eesti Euroopa Liikumise ja Eesti Välisministeeriumiga korraldatakse teist aastat tasuta kogupereüritust Maailmapäev, mille eesmärk on tõsta Eesti avalikkuse teadlikkust rahvusvahelisel tasandil tehtud arengukokkulepete ja eesmärkide osas ning tekitada suuremat huvi arengukoostöö temaatika vastu.
16. septembril 2006 püstitatakse Tammsaare parki telklinnak, kus erinevatel Eesti ja rahvusvahelistel humanitaar- ja arengukoostöövallas tegutsevatel organisatsioonidel on võimalik tutvustada oma tegevusi.
Ürituse raames esinevad erinevad kodu- ja välismaised muusikalised kollektiivid ja tantsugrupid, viiakse läbi erinevaid töötubasid, oma seisukohtadega astuvad üles avalikkusele tuntud isikud ning vestlustelgis toimuvad arvamusliidrite toel erinevad arenguteemalised arutelud. Teie organisatsioonil on võimalik tutvustada oma tegevusi suures avatud telgis, kus teie kasutada on üks laud. Samuti on igati teretulnud teie poolsed pakkumised ja initsiatiiv näiteks mängude, küsitluste, viktoriini läbiviimiseks, osalemiseks diskussioonides või ülesastumiseks pealaval. Oma osalusega Maailmapäeval on teil võimalus olla avalikkusele nähtav ja anda oma panus Eesti arengukoostöö tõhustamiseks.
Oma osalussoov palun edastada alloleval aadressil hiljemalt 17. augustiks.

Teie huvi ja pakkumisi ootama jäädes, Arengukoostöö Ümarlaua nimel,

Marje Pihlak
Maailmapäev
Projektijuht
marje@euroopaliikumine.ee
www.terveilm.net
+372 56 989 778

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng