Uudiste arhiiv
Kutse Euroopa töötajate liikuvuse aasta üritustele 29. ja 30. septembril
Reedel, 29.09.2006, kell 11.00, algab Tartus Euroopa töötajate liikuvuse aasta raames kohalike omavalitsuste sotsiaaltöötajatele, noorsootööspetsialistidele ning Euroopa Liidu alase teavitusega tegelejatele suunatud konverents Kuidas aidata inimest, kes soovib minna Euroopasse?

Laupäeval, 30.09.2006, kell 12.00-16.00, toimub Tallinnas Ülemiste keskuses meelelahutuslik teabepäev Tea oma võimalusi ja ohte Euroopas! Teavitusürituste eesmärgiks on tõsta osalejate teadlikkust Euroopa õppimis- ja töötamisvõimaluste osas ning rääkida kaasnevatest ohtudest www.eures.ee/mobiilsuskonverents

Euroopa Komisjon on kuulutanud  2006 aasta Euroopa töötajate liikuvuse aastaks ja toimuvad töölaadad ja teavitusüritused on selle aasta keskseteks sündmusteks, mille käigus toimuvatel üritustel on inimestel võimalik saada rohkem teadmisi ja informatsiooni Euroopas töötamise kohta.

2006 - Euroopa töötajate liikuvuse aasta :
loe
Euroopa liikuvuse aasta pakub laia valikut erinevaid üritusi üle Euroopa - üritused toimuvad korraga rohkem kui 250 kohas. Teavitusüritusi viivad läbi Tööturuamet (Eesti EURES võrgustik), Eesti Euroopa Liikumine ja Europassi Keskus Eestis.

Eesti Euroopa Liikumise missioon on toetada kodanikualgatuse korras Eesti iintegreerumist Euroopasse, mille tulemusena tõuseb kodanikevaheline solidaarsus ja majanduslik heaolu.

Europass on uus ühtne üleeuroopaline raamistik, mis aitab oma oskusi ja kvalifikatsiooni paremini väljendada ning teha need kõikjal Euroopas üheselt mõistetavaks.

Üle-Euroopaline tööturuasutuste võrgustik EURES pakub informatsiooni kõikidele EL kodanikele erinevate liikmesriikide tööturuasutuste poolt avaldatud töökohtade osas - tegu on andmebaasiga, kus on pidevalt pakkumises ca miljon töökohta üle Euroopa. Sealjuures pakub EURES-portaal (
vaata) võimaluse saata erinevatele tööpakkujatele oma CV ja samas saab tutvuda ka 30 riigi elamis- ja töötingimustega. EURES võrgustikku kuuluvad 750 nõustajat, kes abistavad inimesi töötajate liikuvusega seotud küsimustes.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng