Uudiste arhiiv
Osale noorteinfo konverentsil!
6. veebruaril toimub Tallinnas kinos Sõprus konverents "Noored ja moodsad kommunikatsioonivahendid".

Osalema on oodatud kõik noortega tegelevad inimesed, kes sooviksid lähemalt teada saada, mis toimub täna internetis, mobiilside maailmas ja kuidas jõuda noorteni erinevaid kanaleid kasutades.
 
Konverents Noored ja moodsad kommunikatsioonivahendid keskseks teemaks on noorte infokasutus ja noortele info edastamine. Erinevad loengu- ja arutelusessioonid annavad ülevaate sellest, mis toimub täna internetis, mobiilside maailmas ja kuidas jõuda noorteni erinevaid kanaleid kasutades. Häid näiteid edukatest kommunikatsioonilahendustest tulevad tutvustama eksperdid erinevatest eluvaldkondadest.

Üritus on jaotatud temaatilisteks sessioonideks ja esinejateks on kõik oma ala vaieldamatud eksperdid. Sessioonide teemad on:
 
    * Noor kui interneti tarbija ja kasutaja
    * Tänased infolahendused ja võimalused
    * Kuidas noorele läheneda
 
Konverentsile saab registreeruda veebis aadressil
http://konverents.euroopaliikumine.ee/
Osalustasu on kuni 23. jaanuarini 150 krooni, hiljem 250 krooni. Konverentsile registreerimine kestab kuni 31. jaanuar.
 
Konverentsi korraldavad MTÜ Eesti Euroopa Liikumine ja Eesti Noorsootöö Keskus. Konverentsi toetavad Eesti Noorsootöö Keskus ning Haridus- ja Teadusministeerium.
 
Programm, osalustingimused, registreerimine konverentsi kodulehel
http://konverents.euroopaliikumine.ee/
Lisainfo:
Tel: 6 419 678
Mob: 566 42 565
E-post:info@euroopaliikumine.ee
 
 

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng