Uudiste arhiiv
EEL-i jõuluvastuvõtt galeriis Aatrium
Eesti Euroopa Liikumine võttis aasta kokku ning tänas töötajaid, liikmeid ning partnereid 13. detsembril jõuluvastuvõtul galeriis Aatrium.

Tänu, head soovid ning jõulutervitused andsid oma sõnavõttudes edasi Eesti Euroopa Liikumise president Riivo Sinijärv ning juhataja Ulrika Hurt.  Ulrika Hurt tänas partnereid, võttis organisatsiooni tööaasta nii sõnas kui pildis kokku ning heitis valgust plaanidele aastaks 2007.

Kohaletulnuid tervitas ka Eesti Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves, kes on Eesti Euroopa Liikumise asutaja- ning praegune lihtliige. 

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng