Uudiste arhiiv
Euroopa Jutud: Moldova tee Euroopa Liitu 12.01
Euroopa Liikumine korraldab järjekordse Euroopa Juttude raames arutelu Eesti ja Moldova suhete teemal.

Ümarlaud Moldova ja Eesti - partnerid ühiste eesmärkide ja väärtustega. MOLDOVA TEE EUROOPA LIITU? toimub algusega kl 12 Avatud Eesti Fondi ruumides (Estonia pst 5A) ja arutlusele tulevad kahe riigi koostöövõimalused nii riiklikul-, kohalikul kui ka kolmanda sektori tasandil.

Ürituse eestkõnelejateks on Serafim Urechean (Moldova parlamendi liige ja Meie Moldova Alliansi esimees) ja Anna-Maria Galojan (politoloog ja Eesti Euroopa Liikumise nõukogu liige).

Oma osalemisest andke palun märku hiljemalt 11. jaanuariks aadressil info@euroopaliikumine.ee või telefonil 6 419 678.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng