Uudiste arhiiv
Euroopa Liidus tee avatud .eu tipptaseme domeeni loomiseks
".eu internetidomeeni tekitamine loob ka küberruumis Euroliidu internetikasutajate seas tõeliselt euroopaliku idenditeedi,” ütles Euroopa Komisjoni liige ja Euroopa kõrgeim ametnik interneti küsimustes Erkki Liikanen.
Uus tipptaseme domeen peaks kava kohaselt muutuma alates järgmise aasta algusest kättesaadavaks kõigile üle Euroopa tegutsevatele firmadele ja organisatsioonidele ning on samas avatud ka eraisikutele. Peatselt kuulutatakse välja avalik konkurss domeeni haldaja leidmiseks. Euroopa otsus valida geograafilise seosega domeen on vastuolus USA juhitud suunaga tekitada domeene, mis kajastavad tegevusala, näiteks .biz domeen äri jaoks. Liikaneni sõnul ei ole tehtud uuringuid, kui populaarseks uus domeen võiks muutuda. “Kuid kui ma vaatan oma e-kirju, siis on kõige tihedamini esitatav küsimus: millal me saame kasutada .eu-d,” ütles Liikanen. Interneti kiire kasvu tingimustes loodetakse, et uue domeeni tekitamine leevendab pisut uute internetiaadresside nõudlusest tekkivaid pingeid.
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng