Uudiste arhiiv
Maailmajutud - vestlussari Eesti rollist globaliseeruvas maailmas
Eesti Euroopa Liikumine, FEST- projekt ja Arengukoostöö Ümarlaud kutsuvad sarja avaüritusele 22. veebruaril. Sel korral on teemaks arengukoostöö ja Eesti abi Gruusiale.

Vestlusringis astuvad üles:

* Urmas Paet, välisminister
* Katri Tammekand Eesti Sotsiaalprogrammide Keskusest
* Kelly Grossthal Avatud Eesti Fondist
* Nele Leosk E-Riigi Akadeemiast

Arutelu toimub 22. veebruaril algusega kell 18.00 Avatud Eesti Fondi saalis (Estonia pst 5a).

Kohtade arvu vähesuse tõttu on vajalik eelregistreerimine. Registreerumiseks saatke e-kiri hiljemalt 22.veebruaril kell 14.00 meiliaadressile arvo@euroopaliikumine.ee.
 
Üritust toetavad Euroopa Komisjon ja Avatud Eesti Fond.

Maailmajuttude sarja korraldab Eesti Euroopa Liikumine koostöös Arengukoostöö Ümarlauaga. Igakuistel vestlusõhtutel räägivad poliitikud, eksperdid ja kodanikeühenduste esindajad arenguriikidest, nende probleemidest ja vajadustest. Tutvustatakse erinevaid arengumaid, vaieldakse Eesti ja Euroopa Liidu arengukoostöö kitsaskohtade üle ning püütakse vastata küsimustele kas, miks ja kuidas peab Eesti toetama arenguriike.

Lisainfo ja registreerumine:

Arvo Anton
FEST projekt
Eesti Euroopa Liikumine
arvo@euroopaliikumine.ee
+372 55 64 55 54

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng