Uudiste arhiiv
Eurodesk korraldas noorsootöötajate õppevisiidi Shotimaale
Kolmapäeval, 28. märtsil lõppes eesti noorsootöötajate õppevisiit Suurbritanniasse. Kolme päeva jooksul tutvusid 12 erinevatest Eesti piirkondadest pärit noorte teavitamise ja nõustamisega tegelevat spetsialisti noorsootöö korraldusega Shotimaal.

"Kõige rohkem avaldas mulle muljet noorsootöö integreeritus teistesse valdkondadesse nagu tööhõive, tervishoid, narkoennetus jne. Noorsootöötajana on mul sellest palju õppida, sest puutun igapäevaselt kokku väga erinevate noorte ja nende küsimuste ning probleemidega" ütles Terje Paes Põlva Kutsenõustamiskeskusest. "Kuivõrd taolist, erinevaid valdkondi orologi replica italia hõlmavat integreeritud nõustamismudelit arendatakse ka meil Eestis, oli nii minul kui teistel mu kolleegidel hea võimalus näha, kuidas selline süsteem ka reaalselt toimima peaks", lisas Paes.

 

Lisaks tutvuti õppevisiidi käigus noorsootöö korraldusega sealsetes väikelinnades, külastati noorte teavitamisega tegeleva EURODESKi Shotimaa keskkontorit ning saadi ülevaade Shoti enam kui miljonile noorele teenuseid (rahvusvaheline noortekaart EURO<");26, noortelehed, koolitused jms ) pakkuva organisatsiooni Young Scott tegevustest.

 

 

Õppevisiidi korraldasid MTÜ Eesti Euroopa Liikumine/ EURODESK Eesti koostöös Eesti Noorsootöö Keskusega ning seda rahastas Haridus- ja Teadusministeerium.

 

 

Lisainformatsioon:

 

 

Hannes Sildnik
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine
hannes@eurodesk.ee
tel: 6419678

 

 

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng