Uudiste arhiiv
AVALIK ÜLESKUTSE
Eesti Euroopa Liikumine kutsub kõiki üles 9.mail EUROOPA PÄEVA tähistama näiteks meeleoluka stiilipäeva, võistluse, teemakohtumise või miks mitte ka täiesti Euroopa peo korraldamisega. Tööde üleslaadimise/saatmise viimane kuupäev on 15.mai 2007.

AVALIK ÜLESKUTSE

04. aprill 2007

 

Üleskutse asutustele, lasteaedadele, meeskondadele, koolidele, ametkondadele, gruppidele, poodidele, sõpruskondadele, kodudele, peredele – ühesõnaga kõikidele!

 

EESTI EUROOPA LIIKUMINE KUULUTAB välja 9.mail EUROOPA PÄEVA TÄHISTAMISE KONKURSI.

 

„EUROOPA PÄEV TULEB - TÄHISTA, TEATA JA VÕIDA!!”

 

Eesti Euroopa Liikumine kutsub kõiki üles 9.mail EUROOPA PÄEVA tähistama näiteks meeleoluka stiilipäeva, võistluse, teemakohtumise või miks mitte ka täiesti Euroopa peo korraldamisega!

 

Euroopal on eestlastele palju pakkuda ning Euroopa Päevast võiks kõikide teiste eurooplaste peale mõeldes ühe toreda meeldejääva päeva teha!!

 

Korralda päev ära, jäädvusta sündmus teksti ja piltide abiga ning saada meile: lae üles aadressil: http://konkurss.euroopaliikumine.ee või saada mailile konkurss@euroopaliikumine.ee

 

Tööde üleslaadimise/saatmise viimane kuupäev on 15.mai 2007. Tulemused kuulutatakse välja (ja tööd pannakse üles internetti) 01.juunil 2007.

 

 

EESTI EUROOPA LIIKUMINE, Euroopa Komisjoni Esindus Eestis, Euroopa Parlamendi Infobüroo, Riigikantselei, Avatud Eesti Fond ja terve rida euroteavitajaid korraldavad avaliku Euroopa Päeva teavitusürituse kuues Eesti linnas, täpsem info aadressil: www.euroopapaev.ee

p.s. Kui tahad, et Sinu korraldatav teistelegi huvilistele ligipääsetav üritus saaks eelinfona üles ka aadressile www.euroopapaev.ee, anna sellest meile mailiga teada (info@euroopaliikumine.ee).

 

Lisainformatsioon:

Lisainformatsioon:

Ruth Ojatalu, projektijuht, Eesti Euroopa Liikumine, 6 419 678

ruth@euroopaliikumine.ee

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng