Uudiste arhiiv
Noorte projektijuhtide kool 26.-27. aprillil Tallinnas
Kui soovid omandada praktilisi teadmisi, kuidas projekte kirjutada ja läbi viia, siis EURO<26 ja EURODESK kutsuvad Sind osalema 2-päevases Noorte projektijuhtide koolis, mis toimub 26.-27. aprillil Tallinnas.
Noorte projektijuhtide kool.

 
Koolituse käigus antakse osalejatele põhjalikud teadmised projektijuhtimise kui universaalse töömudeli põhitõdedest. Koolitus algab intensiivse sissejuhatava osaga, mille käigus tutvustatakse projektipõhist mõtteviisi, lähteülesande koostamist, projekti kavandamist ja ülesehitust, projektimeeskonna rolli projektis jm. Koolituse teine päev keskendub omandatud teadmiste kinnistamisele läbi praktiliste ülesannete ning kulmineerub iseseisva projektitöö kavandamisega. Noorte projektijuhtide kool on mõeldud algajatele tulevastele projektijuhtidele – neile, kel varasemad teadmised antud valdkonnas puuduvad.
 
Projektitöö võimaldab osalejatel saada praktilist projektikirjutamise kogemust, kus vastavalt enda valitud teemale võidakse projekt juhendajate toel ka valmis kirjutada. Selleks aitavad koolitajad huvi korral noort ka pärast kahte koolituspäeva online - nõustamise käigus. Samuti aidatakse Noorte projektijuhtide koolis leida projektile sobivaid rahastusvõimalusi ja tutvutakse erinevate rahastusallikate ning fondide tööga.
 
Antud koolitust on ka varem mitmetel kordadel läbi viidud. Tallinnas toimub kursus järgmistel päevadel ja kellaaegadel:
laupäeval, 26. aprillil kl 10:00 – 18:00 ja
pühapäeval, 27. aprillil kl 11:00 – 17:00.

Koolituse toimumiskoht on Tallinna ja Harjumaa Teabe-ja Nõustamiskeskus aadressil Suur-Ameerika 35, Tallinn.

Koolis õpitakse järgmiseid teemasid:
Projekti definitsioon, alaliigid, meetod");
strateegiline planeerimine");
eesmärgid ja kavandamine");
tegevuste ja aja planeerimine");
projektimeeskond ja kommunikatsioon");
ressursside planeerimine ja eelarve koostamine");
muudatuste juhtimine");
projekti vormistamine");
projekti aruandlus ja projektide hindamine");
rahastajad ja nende nõuded projektidele.

Noorte projektijuhtide kooli viivad läbi kogenud projektijuhid Hannes Sildnik ja Alo Raieste, kes oma igapäevatöös juhivad üle-Euroopalisi projekte.

Kursusel osalemise maksumus on 1395,00 krooni, EURO<");26 kaardiomanikule 995,00 krooni! Hinna sees on koolitusmaterjalid ning karastusjoogid ja snäkid pausideks. Lõuna eest tuleb ise hoolt kanda.

Osalemiseks palume täita registreerimisvorm ja saata see e-postile info@euro26.ee või faksile 6306 616 hiljemalt pühapäevaks, 20. aprilliks.

Lisainformatsioon telefonidel 6 419 679/ 566 42 565/ info@euro26.ee

Registreeru kiirelt – osalejate arv on piiratud!!!
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng