Uudiste arhiiv
Aasta Eurooplane 2007 on ARNOLD RÜÜTEL
Arnold Rüütli töö vabariigi presidendina päädis möödunud aastal. Pidasime tiitlit määrates tähtsaks president Rüütli panust maarahvaga suhtlemisel, selgitustööl ning Euroopa Liiduga seotud hirmude ja eelarvamuste hajutamisel.

"Lisaks maarahva ja erakonnakaaslaste veenmisele võttis see pinna jalge alt ainsal erakonna liidril, kes kuni lõpuni jäi liitumise vastaseks," avab valiku tagamaad Euroopa Liikumise president Riivo Sinijärv. "Sellel aastal on Rooma Lepingute 50. aastapäev ning on tõesti sobilik anda tiitel eestlasele, kelle panus meie rahva kindlasse valikusse astuda Euroopa Liitu on suur," lisab ta.

Aasta Eurooplase tiitli otsuse võttis vastu Euroopa Liikumise nõukogu ning see antakse president Rüütlile pidulikult üle Eesti Euroopa Liikumise nõukogu ja presidendi Hr Riivo Sinijärve poolt esmaspäeval 14.05.07 Nõmmel.

Rohkem infot varasemate aastate kohta:
http://euroopaliikumine.ee/?id=120&");gid=68

LISAINFO:

Riivo Sinijärv

Mob: 51 84 094

Eesti Euroopa Liikumise president

FOTOD MEIE GALERIIS:

http://www.euroopaliikumine.ee/?id=134&");gid=53

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng