Uudiste arhiiv
Euroopa Liidu 50. sünnipäeva tähistamine
Euroopa Liidu 50. aastapäeva tähistamiseks on laupäeval, 2. juunil Euroopa majas ning ELi saatkondades avatud uste päev koos suure ja lõbusa sünnipäevaüritusega Tallinnas Tammsaare pargis.

Laupäeval kell 11.00 avavad Euroopa Liidu maja ning paljud ELi saatkonnad Tallinnas kõigile huvilistele oma uksed.

Avatud uste päev on tore võimalus kevadisel laupäeval Tallinnas jalutada ning samal ajal külastada koos pere, sõprade või kas või kogu klassiga asutusi, kuhu üldjuhul nii kergesti ei pääse.

Samal ajal on terve päeva jooksul  alates kella 14-st kuni 20-ni Tammsaare pargis toimuval sünnipäevaüritusel võimalik jälgida etteasteid, tutvuda infotelgis Euroopa Liidu temaatikaga ning kaasa lüüa mängudes ja võistlustes . Parimatele jagatakse ka auhindu!  Ürituse avaesineja on vokaalansambel Noorkuu.  Tegevust jätkub tervele perele kogu päevaks!

Päeva lõpetab kontserdiga populaarne ansambel Traffic, kes esitleb oma värskelt ilmunud albumit.

Üritusi korraldab Euroopa Komisjoni Esindus Eestis koostöös Euroopa Parlamendi Infobürooga, ELi liikmesriikide saatkondade ja Euroopa Liikumisega.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng