Uudiste arhiiv
FEST suvekool augusti viimasel nädalal!
Eesti Euroopa Liikumise FEST projekt ja Arengukoostöö Ümarlaud korraldavad 25.-29. augustil 2008 Läänemaal Roostal rahvusvahelise arengukoostöö-teemalise suvekooli CIVIL SOCIETY IN GLOBAL ACTION FOR DEVELOPMENT: issues, messages and methods“.
Suvekool pakub osalejatele 5 päeva aktiivset teadmistevahetust, töiseid ja sõbralikke  rahvusvahelisi kontakte, põnevaid arutelusid olulistel teemadel, uuenduslikke õppemeetodeid ja mõnusat suvist ajaviidet Eesti kaunil läänerannikul.

Suvekoolis osalevad Eesti, Soome ja Rootsi arengukoostööga tegelevad kodanikeühendused, aga ka huvilised Eesti riigi- ja erasektorist.

Arutelu keskendub kolmele globaalse tähtsusega teemale:
1) Arenguabi tõhusus
2) Kliimamuutuste mõju arengukoostööle
3) Kaubandus ja arengukoostöö.

Rohkem infot: http://www.fest-project.org/index.php?leht=139
 ");
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng