Uudiste arhiiv
9. mail on Euroopa päev!
Kultuuribussid ja Kultuuritramm, Euroopa Klubid, filmiõhtud, debatid, diskusioonid, noorte loovtööde näitused, Infojaht, noortekonverents ja Aasta Eurooplase valimine.

9. mail korraldab MTÜ Eesti Euroopa Liikumine kuues eesti linnas Euroopa päeva.
 
Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Kärdlas ja Põlvas toimub Euroopa päeva ja Euroopa nädala jooksul mitmeid huvitavaid sündmusi.
Sõidavad Kultuuribussid ja Kultuuritramm,  korraldatakse Euroopa Klubisid, Euroopa filmiõhtuid, debatte ja diskussioone, külastada saab noorte loovtööde näituseid, käib suur Infojaht, toimub noortekonverents ning antakse välja  Aasta Eurooplase auhind.

Projekti toetavad Euroopa Komisjoni Esindus Eestis, Avatud Eesti Fond/Riigikantselei, European Movement International ning linnavalitsused.
Vaata programmi ja lisainfot
www.euroopapaev.ee

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng