Uudiste arhiiv
Vestlusring sarjas EUROOPA JUTUD: Euroopa tulevik
EUROOPA KOMISJONI ESINDUS EESTIS JA EESTI EUROOPA LIIKUMINE ESITLEVAD ja KUTSUVAD: 9. NOVEMBRIL, kell 15:30-16:30, Euroopa Komisjoni esinduse infokeskuses, Rävala 4 (sissepääs Laikmaa tänavalt). Euroopa tuleviku üle vestlevad: OLLI REHN- Euroopa Komisjoni laienemisvolinik ja URMAS PAET- Eesti Vabariigi välisminister

 

Euroopa Komisjoni laienemisvoliniku töövaldkonda kuuluvad suhted, sh.

ühinemisläbirääkimised, EL-i kandidaatriikide  Türgi, Horvaatia ning endise Jugoslaavia Makedoonia Vabariigiga. Tihe koostöö toimub ka mitmete Lääne-Balkani riikidega. EL-i liikmesriigid ja sealhulgas ka Eesti on korduvalt kinnitanud, et Albaania, Bosnia ja Hertsegoviina, Montenegro, Serbia, sealhulgas Kosovo, tulevik on Euroopa Liidus. Sel Euroopa Juttude vestlusringis on Teil võimalik kuulata voliniku ja välisministri mõtteid Euroopa tulevikust ning omapoolsete mõtete ja küsimustega arutelusse panustada.

 

Vestlusringi juhib Eesti Euroopa Liikumise nõukogu liige ning Riigikogu liige HANNES RUMM.

Vestlusring toimub inglise keeles.


PALUME REGISTREERIDA hiljemalt kolmapäevaks, 7. novembriks 2007, e-posti aadressil: kaia@euroopaliikumine.ee

Küsimused ja täpsustused:

Iti Pällin

Eesti Euroopa Liikumine

Mobiil: 53462209

tel: 6 419 678

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng