Uudiste arhiiv
OOTAME KOOLITUSELE - INTERNATIONAL DEVELOPMENT STUDIES 29. VEEBRUARIL
Järgmine koolitus toimub REEDEL, 29. veebruaril kell 10:45-17:45 Audentese ülikooli auditooriumis 213 (Tondi 55). Lõunavaheaeg on kl 13-14. 29. veebruari loengu teemaks on "Development debate: Paradigms". Külalislektorina esineb rahvusvaheliste suhete lektor TOMS ROSTOKS Läti Ülikoolist.
OOTAME KOOLITUSELE - INTERNATIONAL DEVELOPMENT STUDIES 29. VEEBRUARIL

FEST projekt ja Rahvusvaheline Ülikool Audentes kutsuvad järjekordsele koolituspäevale sarjast International Development Studies!

Järgmine koolitus toimub REEDEL, 29. veebruaril kell 10:45 – 17:45 Audentese ülikooli auditooriumis 213 (Tondi 55). Lõunavaheaeg on kl 13-14.

29. veebruari loengu teemaks on „Development debate: Paradigms“.

Külalislektorina esineb rahvusvaheliste suhete lektor TOMS ROSTOKS Läti Ülikoolist.

Loenguid, arutelusid ja filmiprogrammi kombineeriv koolitussari tutvustab ühiskondade arengu teooriat ja praktikat, vaatleb erinevate lähenemisnurkade alt arengumaadeks nimetatavaid riike ning analüüsib maailma vaesema ja rikkama osa suhteid ja vastastikmõju, õpetades kriitiliselt hindama arengukoostöö tõhusust ja meie endi rolli üleilmse vaesuse vähendamisel.

Kursust viib läbi rahvusvaheliste suhete lektor ja Arengukoostöö Ümarlaua nõukogu liige RIINA KUUSIK. Koolitused toimuvad inglise keeles ning on osalejatele TASUTA.

6-osalise koolitussarja järgmised loengud toimuvad 29.veebruaril, 14.märtsil, 4. aprillil ning 18.aprillil. Registreerumine toimub eraldi igale koolituspäevale.

Enne loengut on soovitatav tutvuda lugemismaterjaliga, mis võimaldab loengupäeval täies mahus kaasa mõelda-arutleda. Lugemiskompendium on kättesaadav KUMALO koopiakeskuses aadressil Vana-Viru 3: paluge koopiat International Development Studies kursuse lugemispakist ning juhul, kui Te ei ole Audentese tudeng, märkige tingimata, et osalete FEST projekti poolt.

29. veebruari kursusele saab registreeruda 28. veebruarini aadressil: maarja@fest-project.org.

Palun märkige meili oma nimi, organisatsioon ja kontaktandmed ja tulge reedel kohale!
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng