Uudiste arhiiv
FEST projekt sõidutab Brüsselisse!
8.-10.oktoobril toimub FEST projekti kolmas ja viimane õppereis Brüsselisse, mille käigus tutvutakse Euroopa Liidu arengukoostööpoliitika kujundajate ja rakendajatega, külastatakse projektiriikide (Eesti, Soome, Rootsi) esindusi Brüsselis ja kohtutakse arenguteemadega tegelevate Europarlamendi saadikutega.

Alates FEST projekti algusest 2006. aastal on projekti raames igal aastal Brüsselis käinud 20 huvilist Eestist, Soomest ja Rootsist. Suur enamus osalejatest on esindanud arengukoostöö või maailmaharidusega tegelevaid kodanikeühendusi.

Viimase õppereisi erilises fookuses on arenguabi tõhusus ja arenguriike mõjutavate poliitikate sidusus, ent 2009. aasta valimiste eel analüüsitakse erinevatel kohtumistel ka Euroopa Parlamendi roll EL arengukoostööpoliitikas.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng