Uudiste arhiiv
Euroopa klubi sel korral Tatra mägedes Poolas!
19.-23. novembrini 2008 toimub imekaunis Lõuna-Poola Tatra mägede piirkonna linnas Zakopanes rahvusvaheline seminar pealkirjaga "Immigrants Inc. - the 4th International Meeting of the European Clubs", kus noored üle Euroopa saavad võimaluse arutleda immigratsiooni ja põgenike olukorra üle meie tänases Euroopas.

Seminar on suurepärane võimalus 15-20 aastastele noortele saada kokku ja vahetada informatsiooni immigratsioonipoliitika teemade üle ning saada teadlikumaks erinevatest meetodidest, mida riigid üle Euroopa kasutavad, et immigratsiooni ja põgenike sisserändega tekkivaid sotsiaalprobleeme lahendada. Nelja päeva jooksul toimuvad mitmed aruteluringid, presentatsioonid, simulatsioonimängud ning töötoad teemade paremaks avamiseks ning võimalike lahenduste ja ettepanekute väljapakkumiseks.

Seminari korraldab Poola Robert Schumani fond, mis katab kõikide osalejate majutus- ja toitlustuskulud, transpordi Krakov-Zakopane-Krakov ning osaliselt ka reisikulud Eestist Krakovisse ja tagasi (50 EUR/ in kohta).

Pakkumine tundub huvitav? Leia veel üks teemast huvitatud sõber ja õpetaja ning andke oma osalemissoovist meile märku nii ruttu kui võimalik. Kogume sooviavaldusi kuni pühapäeva, 12. oktoobrini. Igast seminaril osalevast riigist on esindatud kaks kooliõpilast ja õpetaja/ juhendaja. Lisainfo siit

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng