Uudiste arhiiv
Algas registreerimine konverentsile "Noorsootöötaja leitud küberdzunglist!"
18.-19. novembril peetakse Tartus rahvusvahelist konverentsi "Noorsootöötaja leitud küberdzunglist!", kuhu oodatakse registreeruma noorsootöötajaid, huvijuhte, noorsootöö korraldajaid, noorsoouurijaid, IT spetsialiste, õpetajaid, aktiivseid noori ja teiste elualade esindajaid, kelle töö on seotud noortega.
Konverentsil otsitakse vastuseid küsimustele, miks noored Internetti vajavad ja kuidas Internet noori mõjutab. Räägitakse väljakutsetest, mida infotehnoloogia areng Euroopa riikidele ja noorsootööle esitab. Olulist tähelepanu pööratakse Internetis varitsevatele ohtudele. Lisaks pakutakse võimalust jagada häid näiteid Interneti kasutamisest noorsootöös ning kutsutakse osalejaid töötubadesse omandama praktilisi teadmisi ja oskusi tööks noortega virtuaalsuses. Ettekanded on eesti ja inglise keeles, tagatud on sünkroontõlge.

Konverentsile lisavad rahvusvahelist mõõdet külalised Lätist, Soomest ja Ungarist, kes jagavad samuti oma kogemusi ja mõtteid e-noorsootööst hetkel ning tulevikus.


Registreerimine konverentsile toimub 7. novembrini elektrooniliselt.
 
Konverentsi osalustasu on kuni 2. novembrini registreerudes spetsialistile 800 krooni/ õpilasele, üliõpilasele ja EURO<");26 kaardi omanikule 300 krooni. Alates 3. novembrist kuni 7. novembrini registreerudes on osalustasu spetsialistile 990 krooni/ õpilasele, üliõpilasele ja EURO<");26 kaardi omanikule 500 krooni.
 
Lisaks konverentsil osalemisele on tasu sees põnevad konverentsi materjalid, kohvipausid ja lõunad, osalemine konverentsiklubis ning mitmed üllatusi pakkuvad momendid.


Konverentsi kohta leiate lisainfot ja registreeruda saab internetiaadressil www.tartu.ee/cyber


Konverentsi korraldab Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonna noorsooteenistus. Konverentsi toetavad Tartu linn, Euroopa Ühendus programmiga Euroopa Noored ning Hasartmängumaksu Nõukogu.


Registreerimise lisainfo: Reimo Rehkli, kultuuriosakonna noorsooteenistuse peaspetsialist, tel 736 1364, Reimo.Rehkli@raad.tartu.ee

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng