Uudiste arhiiv
TULE ARUTLEMA JA KÜSIMA KAS EUROOPA VAJAB FÖDERALISMI VÕI MITTE NING MIDA ARVAVAD SELLEST MEIE ESINDAJAD RIIGIKOGUS?
Eesti Euroopa Liikumine kutsub 16. mail kl 16-18 oma igakuiste avalike kohtumiste sarjas EUROOPA JUTUD kõiki huvilisi Rahvusraamatukogu väikesesse konverentsisaali, kus koos Prantsuse saadiku T.E hr J-J.Subrenat ja Riigikogu esindajaga EL Tulevikukonvendis hr P. Kreitzbergiga arutleda selle üle, kas Euroopa vajab föderalismi, kui, siis millist ja kuidas suhtuvad tuleviku föderaalsesse Euroopa Liitu eestlased ja prantslased?
Kohtumine toimub inglise keeles ilma eesti keelse tõlketa. Soovijad saavad esitada oma küsimusi külalistele ka ette info@euroopaliikumine.ee kuni 15. maini. Eesti Euroopa Liikumine soovitab huvilistel tutvuda ka varasemate kohtumiste raportitega meie koduleheküljel asuva Euroopa Jutud lingi all. Tere tulemast! EEL
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng