Uudiste arhiiv
Kutse seminarile euro kasutuselevõtust
EL kaasamistava projekti raames toimub 9. juulil seminar „Eesti ja euro: mis juhtub 1. jaanuaril 2011?”.
Eurole üleminek 2011. aastast on otsustatud ja kätte jõudnud paras aeg ennast kurssi viia oluliste detailidega.  Seminaril käsitleme tavalisele inimesele kasulikke teemasid ja see on mõeldud eelkõige kodanikuühendustele, kes võiksid selle teadmise oma liikmeskonna ja infokanalite kaudu viia igasse Eesti nurka.

Sihtrühm: EURODESK infovõrgustiku töötajad, kodanikuühendused, aktiivsed kodanikud.

Sissejuhatavates ettekannetes valgustavad eurole ülemineku tagamaid ja korraldust Ingvar Bärenklau Rahandusministeeriumist ja Kalle Vaalma Pankade Kaardikeskusest.  Järgnevas arutelus publikuga osalevad Marje Josing (Eesti Konjuktuuriinstituudi direktor), Marika Merilai (Eesti Kaupmeeste Liidu tegevdirektor), Annika Paabut (Swedbanki makroanalüütik) ja Raimo Poom (Eesti Päevalehe poliitikatoimetaja).  Otsime ühiselt vastuseid küsimusele, milliseid võimalusi ja ohtusid ühisraha kasutuselevõtt toob.

Ürituse materjalid leiad järgnevate linkide alt:  kutse asub siin, ajakava siin.  Vt ka Eesti Panga euroveebi.

Registreerumine on avatud aadressil:
https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en_GB&formkey=dFYyWjl6Wkh1bHlsTGFtdUZuZEZqVGc6MQ#gid=0.

Lisainfo:
Thor-Sten Vertmann
Eesti Euroopa Liikumine
poliitikaekspert
tel 641 9680
e-post thor@euroopaliikumine.ee
skype thor-sten.vertmann
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng