Uudiste arhiiv
Enamus eestimaalasi toetaks Eesti liitumist Euroopa Liiduga
Kui Euroopa Liiduga ühinemist otsustav referendum toimuks täna, siis annaks üle 60% hääletajatest oma hääle Eesti ühinemisele Euroopa Liiduga.
Euroopa Liiduga ühinemist otsustavale referendumile kindlasti minna otsustanutest on ühinemise poolt hääletavate kodanike osakaal viimase kolme kuu jooksul olnud 62-64%. See näit on oluliselt kõrgem kogu valmisealise kodanikkonna üldist suhtumist väljendavast keskmisest, mis oli samal perioodil 54%-57%. See näitab, et europooldajad on oluliselt aktiivsema hoiakuga (st kavatsevad suuremas osas referendumil osaleda) kui ühinemise suhtes kriitilisemalt meelestatud inimesed. Nii üldine suhtumine Euroopa Liiduga ühinemisesse kui referendumil poolt ja vastu hääletada kavatsevate hääletajate osakaalud muutusid europooldajate kasuks eelmise aasta keskpaigast. Veel eelmise aasta aprillis/mai I poolel oleks ühinemisele vastu hääletanud ligikaudu 60% referendumist osa võtta plaaninutest. Aivar Voog, Emori uuringusuuna juht
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng